Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | BETAM, Ortaklık ve Paydaş Ağını Genişletti !
Haber Arşivi
BETAM, Ortaklık ve Paydaş Ağını Genişletti !

2019 yılının Mayıs ayında başlatılan hukuki süreç ve gerekli ön araştırmalar sonucunda Biyomedikal Elektronik Tasarım Uygulama ve Araştırma Merkezi’miz  İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) grubunun bir üyesi olarak kabul edilmiştir.

BETAM, İstanbul Bölgesinde sağlık sektöründe bir bölgesel kalkınma projesi olma hedefiyle yola çıkan ve toplamda 150 firma, 19 araştırma merkezi, 13 STK, 3 kamu üyesi ile faaliyetlerine devam etmekte olan bir işbirliği projesi İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) grubunun bir üyesi oldu. İSEK, Tıbbi Cihaz Pilot Üretim Tesisi, Tıbbi Cihaz Bölgesel Akredite Test Laboratuvarlarının Geliştirilmesi, Medikal Sektör Analizleri: Medikal Sektör Araştırma ve Üretim Gücü Envanteri, Biyo-Girişimcilik ve İnovasyon Programı faaliyetlerinin yanı sıra, üyelerimizin ihtiyaçlarına yönelik eğitim, çalıştay ve uluslararası fuarlara katılım ve temsil hizmetleri vermektedir.

BETAM olarak, öz sermaye ile yürütmekte olduğumuz kanser teşhis kitleri, yoğun bakım hasta takip sistem ve yazılımları, gıda ve içme suyunun kalitesinin belirlenmesi ve takibi projelerimizin İSEK üyeliği sonrası etki oranlarının yükseltilmesi amaçlanmaktadır.

Erişim Linki: http://i-sek.org/tr/home-event/  • http://betam.fsm.edu.tr/resimler/upload/Adsiz2019-07-30-03-18-15pm.jpg

Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi